KONST / Litografier / Färglitografier 7358519
*
nr 735 8519
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 3 st. Gerald Steffe (f. 1939), bladets mått: 56x43
Kondition: oramade
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 januari 2012
kl 17:36:51
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gerald Steffe
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Läs mer om Gerald Steffe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gerald steffe litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:39
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:34
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:35
*
Gerald Steffe
Kondition: oramade
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Läs mer om Gerald Steffe
nr 735 8519
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 3 st. Gerald Steffe (f. 1939), bladets mått: 56x43
Kondition: oramade
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 januari 2012 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gerald Steffe
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, mÃ¥lare och grafiker, bosatt i Stockholm.Läs mer om Gerald Steffe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gerald steffe litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:39 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:34 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:35